Dostawa
  1. Cena wysyłki wszystkich kotły, pompy ciepła, rekuperatory, klimatyzatory, zasobniki wody użytkowej to 99zł
  2. Termin dostarczenia przesyłki do klienta to łączny czas realizacji zamówienia + przewidywany czas dostarczenia towaru na miejsce, wybranym rodzajem dostawy.
  3. Dostawa zamówionego towaru odbywa się za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich lub naszym transportem.
  4. Przewidywany czas dostawy kurierem wynosi od 1 do 2 dni roboczych od momentu nadaniu przesyłki.
  5. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie spowodowane podaniem przez Klienta błędnego lub niedokładnego adresu.
  6. Klient zobowiązany jest odebrać paczkę zawierającą towar zgodny z zamówieniem. W przypadku niezgodności z opisem/wybrakowaniem przesyłki bądź stwierdzeniem jej uszkodzenia Klient zobowiązany jest zgłosić ten fakt osobie dostarczającej towar i niezwłocznie skontaktować się ze sprzedawcą. Jest to warunek konieczny do późniejszego orzekania o zaistniałej winie po stronie sprzedawcy lub przewoźnika w postępowaniu reklamacyjnym.
  7. W przypadku nie zastania Klienta pod wskazanym adresem dostawy i nie odebrania przesyłki w ustawowym terminie jej dostarczenia (aviso) przesyłka wraca do Sprzedawcy. Brak reakcji na próby kontaktu Sprzedawcy z Klientem zostaną jednoznacznie odebrane jako rezygnacja z zakupu/ zerwanie niepisanej umowy  kupna-sprzedaży zawartej na odległość.
  8. Ponowna wysyłka jest możliwa po uprzednim kontakcie ze Sprzedawcą i uiszczeniem opłaty powtórnego jej  dostarczenia pod wskazany adres.
pomoc techniczna
Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.
szybka dostawa
Kupując u nas masz gwarancję, że postaramy się szybko dostarczyć zakupy.
14 dni na zwrot produktu
Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań przysługuje Ci 14 dni na zwrot.
bezpieczne płatności
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Korzystamy ze sprawdzonych systemów.