Mechaniczna wentylacja czyli jak podnieść komfort w swoim domu.

Wentylacja jest istotnym elementem w każdym budynku, który wpływa na komfort jego użytkowania. Z uwagi na to, nasza firma  przygotowała dla swoich klientów wyjątkowo ciekawą ofertę.

 

Mechaniczne urządzenia wentylacyjne wpływają na obniżenie kosztów eksploatacyjnych budynków, ponieważ przekazują energię z zużytego wydmuchiwanego powietrza do świeżo wchodzącego powietrza z zewnątrz. Takie rozwiązanie podnosi temperaturę powietrza nawiewanego nawet o 20 stopni C. i sprawia, że urządzenie, które ogrzewa budynek może ograniczyć swoją pracę.

Ponadto system rekuperacji podnosi nam komfort użytkowania budynków, ponieważ bez konieczności otwierania okien mamy w pomieszczeniach cały czas świeże powietrze, jednak aby było ono równomiernie rozprowadzone, ważne jest aby prawidłowo umiejscowić nawiewniki i wywiewniki jak również właściwie wykonać całą instalację wentylacyjną.

Firma San-Gaz do większości inwestycji wykonuje stosowny projekt, dzięki któremu jesteśmy w stanie precyzyjnie ustalić zapotrzebowanie na powietrze w budynku, w którym są realizowane pracę.

Ekipy montażowe San-Gaz nieustannie dbają o indywidualny rozwój i wysoki poziom świadczonych usług. Korzystając z corocznych szkoleń i pokazów produktowych podnoszą swoje kwalifikacje i uzupełniają wiedzę w zakresie stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w dziedzinie wentylacji. Tym samym zapewniają najwyższy poziom usług i profesjonalną pomoc na każdym etapie wdrażanych rozwiązań.

Fachowe doradztwo: Tel: 48 363 0 363 lub 503 660 570, email: biuro@eksperciciepla.pl

Ten artykuł został opublikowany w Newsy. Dodaj do ulubionych zakładek.