Płatności

Gotówka za pobraniem

Za Zamówione Towary płacisz dostawcy gotówką przy odbiorze zamówionego sprzętu. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację Zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

 

Przelew

Po złożeniu Zamówienia otrzymasz od nas e-mail z numerem rachunku, na który wpłacasz pieniądze. W tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu przez nas wpłaty.

 

PayPal

Składając Zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę firmy PayPal. – naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych. Tam podajesz dane swojej karty. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę PayPal. wyślemy do Ciebie Zamówione Towary.

 

Przelew elektroniczny

 

Raty z Kurierem

 

Składając Zamówienie po wyborze sposoby płatności Raty z Kurierem zostaniesz przekierowany na stronę formularza ratalnego Santander Consumer Bank. Po wypełnieniu wniosku ponownie wrócisz do Sklepu Internetowego. Od tej chwili oczekuj na kontakt mailowy z bankiem. Po akceptacji Twojego wniosku, bank zamówi kuriera, który przyjedzie do Ciebie z kompletem dokumentów kredytowych, które będziesz mógł podpisać w jego obecności i mu z powrotem przekazać. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i ustali termin dostawy, po potwierdzeniu przez bank otrzymania podpisanych dokumentów kredytowych.

pomoc techniczna
Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.
szybka dostawa
Kupując u nas masz gwarancję, że postaramy się szybko dostarczyć zakupy.
14 dni na zwrot produktu
Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań przysługuje Ci 14 dni na zwrot.
bezpieczne płatności
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Korzystamy ze sprawdzonych systemów.