Smart Fire Compact 11 i 15kW – urządzenie dla małych kotłowni

 

Kocioł Smart Fire Compact o mocach 11 kW i 15 kW jest w odpowiednich wymiarach dla małych kotłowni. Idealnie zmniejszone wymiary szerokości 79 cm, wysokości 115 cm i głębokości 74 cm, świetnie sprawdzi się wśród pomieszczeń w których musisz zadbać o przestrzeń i ewentualny magazyn dla ekologicznego pelletu.

Najważniejszą cechą Smart Fire Compact jest duży i przestronny wbudowany zasobnik na pellet o wielkości 50 litrów z możliwością dołożenia nadstawki (przedstawionej poniżej) o pojemności 90 litrów lub 165 litrów. Jego nastawki dostawiane są na górnej części kotła, co dzięki tej możliwości nie zabierze cennych wymiarów pomieszczenia.

 

W zasobniku 50 litrów umieszczony został dodatkowy podajnik ślimakowy, aby pellet nie pozostawał w skosach zasobnika. Funkcja ta jest potrzebna do prawidłowej obsługi kotła wraz z wygodą użytkowania.
Smart Fire Compact może pochwalić się i być dumny z palnika ze stali nierdzewnej, który czyszczony jest mechanicznie. W opcji dodatkowo płatnej użytkownik może kupić dodatkową opcję kotła z wymiennikiem czyszczonym mechanicznie za pomocą dźwigni. Jest to na tyle wygodne rozwiązanie, aby nie pamiętać o czyszczeniu wymiennika. Na pewno pomoże to osobą zabieganym, którzy nie potrzebują zaprzątać sobie głowy błahostkami.

Nasz zespół certyfikowany w specjalizacji montażu kotłów Lazar oraz sprzedaży jest zawsze gotowy, aby pomóc naszym klientom w doborze urządzenia względem wymogów prawnych, wymagań klientów i użytkowaniu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego pod tym linkiem.

 

Bezpieczeństwo to pierwsza myśl

Bezpieczeństwo w kotłach Lazar stoi zawsze na bardzo wysokim poziomie. W nowym kotle Smart Fire Compact z mocami 11 kW i 15 kW w standardzie jest zamontowana śluza zabezpieczająca przed cofnięciem się żaru do zasobnika. Oznacza to, że płomień nie dostanie się przez system podajnika do paliwa (pelletu), więc możesz spać spokojnie.

 

 

“Umysł i inteligencja” kotła dostarczona przez sterowanie firmy PLUM, mająca dwa obiegi grzewcze sterowane pogodowo z pompą CWU (sterownik monochromatyczny). Oznacza to łatwe sterowanie kotłem przez sterownik oraz ekologiczne, tanie i oszczędne spalanie paliwa.

 

Bezpieczeństwo po raz drugi

Zestaw hydrauliczny TV- KIT jest w standardzie i nawiązuje do wiadomości powyżej o której mowa w bezpieczeństwie spalania pelletu (zabezpieczenie dostania się ognia do zasobnika). W tym przypadku kocioł Smart Fire Compact posiada również bezpieczeństwo powrotu wody. Czyli nie dopuści do dostania się zimnej wody, (która wróciła z obiegu) do gorącego kotła. Zimna woda ma prawo uszkodzić rozgrzaną stal poprzez pęknięcie systemów grzewczych. Tutaj mamy bezpieczeństwo mieszania zimnej i gorącej wody.

 

Perfekcja w pięknych kolorach

Nastały takie czasy w których kotłownia jest wprost piękna. Nasi monterzy wiele razy zachwalają klientów kotłownie w których jest pięknie. Często chwalimy się przyszłym klientom jak pięknie w każdym calu dokładamy wszelkich starań związanych z montażem kotła. Tutaj chcemy podziękować za wiele wiadomości z Państwa zdjęciami kotłowni, jest to dla nas wielką motywacją! Nasi specjaliści do spraw sprzedaży posiadają bogate doświadczenie z minimum pięcioma certyfikatami potwierdzającymi ich wiedzę. Są na tyle wyspecjalizowani, aby pomóc również w dopasowaniu koloru do wystroju pomieszczeń.

Co to oznacza w skrócie?

Że kocioł Lazar ma, aż 7 lat gwarancji z jednym z najlepszych serwisów naprawczych, które mają dużo wolnego czasu ze względu na małą ilość napraw. Teraz wiesz, dlaczego kotły Lazar są jedyną firmą z największymi wynikami sprzedaży.
My Eksperci Ciepła mamy ponad 30 lat doświadczenia z własnymi ekipami montaży w których zatrudnione osoby co rok zdobywają nowe zdolności certyfikowane tzw. na papierze. Nie są to godzinne szkolenia, które nic nie wnoszą do wiedzy montera, lecz długie (czasami trwające kilka tygodni) lekcje i praktyki w każdej sytuacji technicznej.
Dziękujemy, że stawiają Państwo na doświadczenie i wybierają Nas. Specjalnie dla czytających pod hasłem “rabat” przy połączeniu telefonicznym oferujemy zadowalającą niespodziankę!
Ten artykuł został opublikowany w Newsy. Dodaj do ulubionych zakładek.