Usługi

Nasze usługi

Firma San-Gaz posiada wysoce wyspecjalizowane ekipy montażowe. Nasi instalatorzy biorą udział w corocznych szkoleniach produktowych i prezentacjach technicznych, w celu podnoszenia swoich kwalifikacji i uzupełniania wiedzy z zakresu technologii  i konstrukcji stosowanych w budownictwie. San-Gaz to nie tylko wykonawstwo, ale również projekt, sprzedaż i serwis.

Najwyższa jakość montażu to dbałość o solidność połączeń, estetykę oraz niezawodne działanie, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Większość materiałów używanych do montażu posiada gwarancję z polisą na wypadek awarii, która pokrywa ewentualne szkody.  Gwarancja na usługę montażu wynosi dwa lata i jest ubezpieczona na kwotę 200 tys. zł. Wysokość polisy i długi czas jej obowiązywania ma zapewnić obecnym i nowym klientom firmy San-Gaz komfort i bezpieczeństwo przez długi czas po zrealizowaniu ich inwestycji.

Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i największymi przedsiębiorstwami w naszym regionie. Przykłady realizacji inwestycji wykonanych przez naszą firmę potwierdzają profesjonalizm oraz pokazują naszą gotowość do wykonania najbardziej wymagających zadań.

pomoc techniczna
Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.
szybka dostawa
Kupując u nas masz gwarancję, że postaramy się szybko dostarczyć zakupy.
14 dni na zwrot produktu
Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań przysługuje Ci 14 dni na zwrot.
bezpieczne płatności
Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Korzystamy ze sprawdzonych systemów.